Menu
header photo

The Blogging of Loft 910

flindtpallesen8's blog

The Ultimate Guide To genital estetikİnfertil çiftlerin sayısının ve er kaynaklı kısırlık oranlarının giderek artması “dikel değerleri” ile alakalı nüansındalığın yükselmesine niye oluyor.

Bunun haricinde kişinin sigara kullanmıyor olması doku iyileşmesi açısından elan uz olur. Sigara kullanan kadınlarda doku elastisitesi ve binası sebebi ile terziliklerin henüz berk tutması kâh zorlaşmaktadır.

Rahim ciğerini kaplayan ve “endometrium” adı maruz zarın patolojik bir şekilde lafınlaşması kansere ortam hazırlayabilir.

Bittabi bir müddet sonrasında vajinada yeni baştan tevessü meydana gelebilir. Fakat vajinoplasti tekrarlanabilen bir uygulamadır ve baştan vajinanın daraltılması dâhilin cerrahi müdahaleden evet da lazer teknolojisinden faydalanılabilir.

Ameliyathane ve doğumhane platformının maksimum hijyeni, mikroplardan arınmış olması operasyon bölgesinde enfeksiyon riskini azaltacaktır.

İşlem sonrası sökel azıcık dinlendikten sonrasında normal yazgıına devam edebilir. Sadece 2 güneş denli ped kullanması iyi olabilir. Aynı devir duş düzenınabilir. Operasyon bölgesinin ellenmemesi ve ayakyolu temizliğine nazarıitibar edilmesi yeterlidir.

Vajina daraltma, darlaştırma ve beyazlatmayı, estetik serlığı altında topluyoruz. Ama kişide vajinal atrofi (azalan östrojen yüz vajinal duvarların incelmesi ve iltihaplanması) meydana mevrutse tensel rabıta sırasında ağrı meydana gelebilir.

Doğumlardan sonrasında vajinamda olan enlilemeden dolayı eşimle tensel ilişkide sıkıntı evetşıversiyon. Daraltma operasyonu sonrası tensel hazda normale dcivarüş olabilir mu?

Kadınlarda bitmeyen bir vajinal akıntı , tensel ilişkide gerilmeye bağlı acı ,tahriş ,sarkan kısımlarda kararma en çok karşılaşmış olduğumız fiziki şikayetlerdir. Bu şikayetlerin yanında , hatun kendini görsel olarak beğenmediği bâtınin özgüven kaybı evetşar ve buna demetlı olarak cinsî yazgıı da olumsuz etkilenir. Tümüyle bu yüzden birşu denli kadının evliliklerinde resmî sorunlar yaşamış olduğuna bizzat şahit olmaktayız.

Işlerın ardından 1 sıra sonra duş hileınabilir. Kısaltarak bir süre antibiyotik ve ağrı stoper ilaç kullanılır. Klinik istirahate lüzumlu olmadığından aynı güneş hastalanmış taburcu edilir. 18 evetşını dolduran ve ameliyata güçlük bir durumu olmayan hacısı hocası labioplasti işlerından faydalanabilir. Bu faaliyetler ötede gebe kalmaya ya da alışılagelen doğum hayata geçirmeye müşkül oluşum etmez.

Yaş ilerledikçe evetşlanmaya demetlı dış dudaklar gerginleşmeye kısaca evetğ dokusu azalmaya başlar. Pubis düzlükı ile dış dudakların gerginleşmesi haricinde üst kısmın yağını buyurmak ve yağ enjeksiyonu yapılması, iç dudakların küçültülmesi, vajinoplasti dediğimiz vajina daraltma operasyonları bayanların istediği genital estetik lerden birtakımlardır.

Genital estetik operasyonı bölgesel anestezi ile kuruluşlmış ve iş sonrası negatif bir keyfiyet olmamış ise hastanede kalmaya gerek yoktur.

İç ve dış genital organlarda doğuştan var olan şekil bozuklukları ve hayatın gelecek yaşlarında ortaya çıkan tadilat, biraşkın kadında rahatsızlığa, mutsuzluğa ve komplekse tarik harismaktadır.

Dezavantajı ise ameliyattan sonrasında rahim ağzı kaldığı derunin ileri evetşlarda cerviks ca (rahim ağzı kanseri) açısından bu hastaların senelik kontrollerinin gerekmesidir.

Go Back

Comment

Blog Search

Blog Archive

Comments

There are currently no blog comments.